Yeniden Demokrat Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar açıkladı:
True
Yeniden Demokrat Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar açıkladı:
29 Kasım 2013 Cuma

“ Halkımız bize güvenmeye devam etsin”

 
(DP Basın Merkezi- 21 Kasım 2013) - Yeniden Demokrat Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar “Halkımız bize güvenmeye devam etsin ” dedi.
 
Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar açıklamasında şunları kaydetti:
 
“Bizler çalışmalarımızı hassasiyetle, hak ve hukuk gözeterek devam ettiriyoruz. Altyapı 150 yıllık ihtiyacı giderecek. Bu bir mübalağa değildir. Buna cesaret edemeyenler şimdi bu ve benzer açıklamalarla çalışma azmimizi azaltamazlar.
 
Altyapı çalışmaları İller Bankası’nın denetimi ile devam ediyor. Daha öncede belirttiğimiz gibi hem belediyenin teknik personeli hem de İller Bankası mühendisleri ve yetkilileri çalışmaları yakından izliyorlar ve gerekli denetimleri yapıyorlar. 
 
Aksi bir durum söz konusu dahi olamaz. Altyapı belirli bir sözleşme ve onaylanan proje kapsamında yapılan önemli bir iştir. Bunda yüklenici firmanın herhangi bir esneme payı yoktur. Altınbaş İnşaat sözleşme ve proje dışına çıkmadan işlerini hassasiyetle yapan, daha önce de birçok belediyenin altyapısını başarılı bir biçimde bitiren bir firmadır. 
 
Halkın emanetine gözümüz gibi bakıyoruz.
 
Halkımız belediyeyi 2009 seçimlerinde bizlere emanet etti. Bizler de o günden bu yana halkımızın emanetine gözümüz gibi bakıyoruz. Vatandaşlarımız önümüzdeki seçimlerde de yine bize güvenini sürdürecektir. Buna inancımız tamdır.
 
 
 
 
Hizmetler siyasete kurban edilmemelidir. Yapacağımız her hizmette istişare ediyoruz ona göre hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz, önemlilik sıralamasını ihtiyaç sıralamasını yapıyoruz. 
 
Orhangazi her şeyin farkındadır
 
Hizmetlerimiz sürüyor Orhangazi artık daha huzurlu. Vatandaşlarımızın gözü arkada değil. Bu anlamda da vatandaşlarımız 8 ay sonra bunu sandıkta da gösterecektir. Siyasi söylemler için erken bizlerin her şeyden önce amacı halka hizmettir. Bunu da en iyi biçimde gerçekleştirmeye çalıştık çalışıyoruz. Gerisi halkın takdiridir. Ancak halkımız şunun farkındadır ki bizler dün de Orhangazi’deydik bugün de Orhangazi’deyiz yarın da Orhangazi’de olacağız. Bu düşünce ile hizmetlerimizi gerçekleştirdik gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Orhangazi emin ellerdedir. Halkımız bize güvenmeye devam etsin. Sizlerin duaları ile bizler de bu güveni bugüne kadar boşa çıkarmadık bundan sonra da çıkarmayacağız.”
 

Kaynak ( dp )