Denizli Milletvekili adayları seçim gezilerini ilçelerde yoğunlaştırdı
False
Denizli Milletvekili adayları seçim gezilerini ilçelerde yoğunlaştırdı
4 Mayıs 2015 Pazartesi


(DP Basın Merkezi – 04 Mayıs 2015) Denizli Milletvekili adayları seçim gezilerini ilçelerde yoğunlaştırdı.

 

Denizli Milletvekili adayları Çal Pazar yeri gezisinin ardından Hançalar, İsabey, Akkent, Yukarıseyit, Aşağıseyit ve Süller Mahalleleri’nde vatandaşları ziyaret ederek, Kırat’a oy istedi.

 

Çal, Bekilli, Acıpayam ve Serinhisar İlçesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Demokratlar,  Kırat’ın tekrar şahlanacağını ve seçmenin sandıkta Kırat’a hak ettiği oyu vereceğine inandıklarını dile getirdiler.

 

GİK Üyesi ve Denizli Milletvekili Adayı Aşkın Çelik, seçim çalışmalarında vatandaşın istek ve öncelikleri doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi. 

 

Çelik, Demokrat Parti’nin meselesinin sadece iktidara muhalefet etmek olmadığını belirterek, “Herkes için demokrasi, herkes için adalet, herkes için eşitlik olsun istiyoruz” dedi. Genel Başkanımız Gülteki Uysal’ın dediği gibi Türkiye’de değişime önce siyasetten başlayacaklarını söyleyen Çelik, davası olanın kaygısının olmayacağını dile getirdi. 

 

Denizli Milletvekili Adayı Jeoloji Mühendisi Murat Öztürk ise ilçelere yaptıkları seçim gezilerinde partilerine vatandaşların gösterdiği ilgiden memnun kaldıklarını belirterek, merkez sağda Kırat’ın yeniden güçlenerek iktidarı zorlayacağını söyledi. Öztürk, Kırat’ın bu ülkeye kazandırdıklarının unutulmadığını ve bu seçimlerde vatandaşın sandıkta Kırat’ı şahlandıracağını sözlerine ekledi.


Kaynak ( DP )