False
1 KASIM 2015 GENEL SEÇİMLERİ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ.
28 Eylül 2015 Pazartesi

 

SEN BİR DEVSİN, YÜKÜ AĞIRDIR DEVİN.

KALK AYAĞA, DİMDİK DOĞRUL VE SEVİN !

MEHMEDİM SEVİNİN BAŞLAR YÜKSEKTE !

ÖLSEK DE SEVİNİN, EVE DÖNSEK DE !

SANMA BU TEKER KALIR TÜMSEKTE !

YARIN ELBET BİZİM, ELBET BİZİMDİR !

GÜN DOĞMUŞ, GÜN BATMIŞ, EBED BİZİMDİR.

N. FAZIL KISAKÜREK

 

DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM;

1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak 26.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine 81 İL ve 85 SEÇİM ÇEVRESİNDE 550 Milletvekili adaylarımızla katılıyoruz.

Seçime katılmamız için, gecesini gündüzüne katarak bize yardımlarını esirgemeyen başta İL-İLÇE Başkan ve teşkilatlarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Ayrıca dün olduğu gibi bugün de hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan, geçmiş ve gelecek hesabı yapmadan, siyasi onurunu, şerefini, prestijini ortaya koyarak, bu büyük ve şerefli davanın bir ferdi olmanın idraki ve yarınlara taşınması adına kendini ortaya koyan, aday olma cesaret ve yürekliliğini gösteren siz 550 CESUR YÜREĞE de teşekkürü bir borç biliyor ve sizleri tebrik ediyorum.

SEVGİLİ KARDEŞLERİM,

Bu büyük davanın isimsiz kahramanları, onur ve şeref abidesi yiğitleri; siz sadece bir siyasi partinin mücahitleri değilsiniz. Aynı zamanda örtülmüş tarihimizin dirilticisi, yeniden ayağa kalkışının birer mimarısınız.

Milletvekilliği seçilmeden ziyade, milletin değerlerine inanan insanlar olarak BÜYÜK TÜRKİYE’MİZİN sizlerin bir damla terine, bir avuç emeğine ihtiyacı var. Siz sadece MENDERESLERİN, DEMİRELLERİN, ÖZALLARIN afadları değil; Ulu Hakan Abdülhamit’ten, Edibali’ye kadar uzanan FATİHLERİN, YAVUZLARIN, SÜLEYMANLARIN, ATATÜRKLERİN evlatlarısınız.

Sizin kadar siyasi tarihine bağlı olmak, siyasi tarihinin manevi dünyasına yeniden dönmesi için gayret sarf etmek, bir imanın haykırışı, milletimizin şu duruma düşmesinin seyircisi olmayarak avazı yettiği kadar da yüreğinin dibinden bağıranlarısınız.

DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM,

Tarihine sahip çıkmayan milletlerin vatanları yetim, kendileri öksüz kalır.

Onun için gösterdiğiniz gayret bir gurur örneğidir. Bir haysiyetin sembolüdür.

Asla kendinizi küçümsemeyin. İçinizde saklanmış geçmişiniz, tarihin kendisidir. Allah’ın izniyle yeniden diriliş harekâtını siz başlatacaksınız. Kırat’ın, her biriniz bir süvarisi olarak yeniden onu kişnetecek, yeniden küheylan yapacaksınız. Sizler sadece siyasetin değil, tarihin varislerisiniz.

İşte bu tarih sizlerin elleriyle, sizlerin gayretiyle yeniden düşmanları çatlatacak, dostları alkışlatacak duruma gelecektir.

Siz sadece DEMOKRAT PARTİ’ NİN adayı değil, yenilmek istenen bir tarihin savaşçısı, kahramanı ve mücahitlerisiniz.

Bu hareket ecdadımızın bize bıraktığı büyük mirasın büyük mücadelesidir. Bu büyük miras sizindir. Mirasınıza sahip çıkmanızdan dolayı sizleri kutluyorum.

Ne mutlu size ki; hiçbir hesaba ve kitaba dayanmadan kutsal mirasınızı savunmaktasınız. Bu harekât ecdadın haklarının helalleşme harekâtıdır.

Hepinizi tekrar tebrik ediyor, gönül dolusu duygularla selamlıyor ve başarılar diliyorum.

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

Nuri EFE

Genel Başkan Yardımcısı

Seçim İşleri Başkanı

GSM : 0532 3622266

 

 

ADI SOYADI MESLEĞİ İL 1. TERCİHİ MV.
SIRASI
YALÇIN METE İŞ ADAMI ADANA 1
İBRAHİM SAVAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ADANA 2
CELAL TOPALOĞLU SERBEST ADANA 3
HİKMET ŞEN SERBEST ADANA 4
CABBAR OTLUOĞLU SERBEST ADANA 5
NAGEHAN KIMIL İŞ KADINI ADANA 6
MEHMET CAN KIRILMIŞ SERBEST ADANA 7
ESRA SÜTÇÜ İKTİSATÇI ADANA 8
İLHAN PARMAKSIZ SERBEST ADANA 9
NİMET ŞAHİN SERBEST ADANA 10
RUHİ KÖŞKER EMEKLİ ADANA 11
HAMİT MENTEŞ SERBEST ADANA 12
MUSTAFA CANBULAT TEKNİKER ADANA 13
MEHMET KORUR SERBEST ADANA 14
AHMET ÇİFTÇİ SERBEST ADIYAMAN 1
RAĞİBE YAĞDİ EV HANIMI ADIYAMAN 2
CELAL ULU ESNAF ADIYAMAN 3
MÜKERREM OCAKOĞLU EMEKLİ ADIYAMAN 4
ALİ YILMAZ EMEKLİ ADIYAMAN 5
İHSAN DİNÇAY DOĞAR GAZETECİ AFYONKARAHİSAR 1
SÜLEYMAN MANDAL EMEKLİ AFYONKARAHİSAR 2
ASUMAN UMUT SERBEST AFYONKARAHİSAR 3
HASAN HÜSEYİN BAKIR SERBEST AFYONKARAHİSAR 4
ERDAL ÜNSOY SERBEST AFYONKARAHİSAR 5
MEHMET ACUNGİL AVUKAT AĞRI 1
NEŞAT TİRİMOĞULLARI İNŞAAT TEKNİSYENİ AĞRI 2
SABAHATTİN MENDERES KOÇER SERBEST AĞRI 3
ZEYNEP DURMUŞSU SERBEST AĞRI 4
HAMİDE KAZANCI EMEKLİ AMASYA 1
MUZAFFER HARPUTLU SERBEST AMASYA 2
ÖMER EKEN SERBEST AMASYA 3
MUHAMMED KELLECİ EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 1
BİROL GÖKÇE ÇİFTÇİ ANKARA 1. BÖL 2
ONUR BAŞOKUR İŞ ADAMI ANKARA 1. BÖL 3
HASAN HİLMİ KAYA EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 4
CEMAL ÇAKIR EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 5
İLHAMİ DURSUN HOŞVER EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 6
SELAHATTİN KARAKAYA EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 7
EBRU KARAOĞLU VETERİNER HEKİM ANKARA 1. BÖL 8
SITKI TANER KOÇ SERBEST ANKARA 1. BÖL 9
REŞAT YALÇINSOY SERBEST ANKARA 1. BÖL 10
ADEM BÖLÜKBAŞ SERBEST ANKARA 1. BÖL 11
BORAHAN GÜNALP İŞLETMECİ ANKARA 1. BÖL 12
MEHMET CAHİT KARAKUŞ EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 13
MÜKRİME ÖZSALAR EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 14
ERHAN EROĞLU SERBEST ANKARA 1. BÖL 15
ŞERAFETTİN YENER EMEKLİ POLİS ANKARA 1. BÖL 16
MEVLÜT DEMİRCİOĞLU EMEKLİ ANKARA 1. BÖL 17
İSMAİL HAKKI ERTURAL SERBEST ANKARA 1. BÖL 18
MEHMET ÖZDEMİR SOSYOLOG ANKARA 2. BÖL 1
SELAMİ GENEL KİMYA MÜHENDİSİ ANKARA 2. BÖL 2
NİHAT YILMAZ İŞ ADAMI ANKARA 2. BÖL 3
DOĞAN KİPER ULUSOY EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 4
İRFAN KAMA İKTİSATÇI ANKARA 2. BÖL 5
GÜRCAN ŞEVKİ ŞEKER EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 6
ALİ ULU TÜCCAR ANKARA 2. BÖL 7
FATMA ŞÜKRAN GÜMÜŞ EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 8
MUSTAFA KAPTAN EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 9
BUĞRAHAN GÜNALP İŞ ADAMI ANKARA 2. BÖL 10
DENİZ KIZILTAŞ MUHASEBECİ ANKARA 2. BÖL 11
İBRAHİM KALEÖZÜ TÜCCAR ANKARA 2. BÖL 12
HÜSEYİN DEMİRCİOĞLU EMEKLİ ANKARA 2. BÖL 13
AYNUR BARUT EV HANIMI ANKARA 2. BÖL 14
ALİ ATEŞ SERBEST ANTALYA 1
RAHMİ GÖKTAŞ SERBEST ANTALYA 2
DURMUŞ ALAGÖZ EMEKLİ GAZETECİ ANTALYA 3
ALİ YENER ERÇİN EMEKLİ ANTALYA 4
ŞAKİR BAĞDAT SERBEST ANTALYA 5
CİHAN AYDOĞAN SERBEST ANTALYA 6
İSMAİL ÖKTEN EMEKLİ ANTALYA 7
KEMAL KARAASLAN EMEKLİ ANTALYA 8
ESHABİL ÖZALPAY EMEKLİ ANTALYA 9
GÖKHAN TORAMAN MATEMATİK ÖĞRETMENİ ANTALYA 10
PINAR SEHER AKSOY İŞLETMECİ ANTALYA 11
MEHMET ÇAMUR SATIŞ PAZARLAMA ANTALYA 12
BAHRİ VOLKAN AKSOY MUHASEBECİ ANTALYA 13
NEDRET ERYOL EMEKLİ ANTALYA 14
ERTAN KÜÇÜKAY ZİRAAT MÜHENDİSİ ARTVİN 1
OSMAN ÖZDEMİR MALİ MÜŞAVİR ARTVİN 2
SALİH MUSLU MÜTEAHHİT AYDIN 1
ŞAHİN EKEN SERBEST AYDIN 2
MUZAFFER ÇIBIK SERBEST AYDIN 3
ALİ OSMAN DUMAN EMEKLİ AYDIN 4
CAFER AVCI SERBEST AYDIN 5
TURGAY HARMAN SERBEST AYDIN 6
MEHMET CAHİT ALTINTAŞ EMEKLİ AYDIN 7
TAMER ALVER ELEKTRONİKÇİ BALIKESİR 1
HASAN ÇAKIR EMEKLİ BALIKESİR 2
HASAN BASRİ KARADAĞ SERBEST BALIKESİR 3
LAÇİN ÖZBEK ÖĞRENCİ BALIKESİR 4
ERDOĞAN KARAKAVUK SERBEST BALIKESİR 5
MUSTAFA ATİK EMEKLİ GAZETECİ BALIKESİR 6
OSMAN VEDAT ERGİNAL ÇİFTÇİ BALIKESİR 7
VACİP ÇAĞAN ECZACI BALIKESİR 8
MUSTAFA  SARI MÜHENDİS BİLECİK 1
EMİN ULUYOL EMEKLİ ASTSUBAY BİLECİK 2
HÜLYA LÜLECİ İŞ KADINI BİNGÖL 1
FAHRİ TEKİN EMEKLİ BİNGÖL 2
ALİ DEDE KOZAN SERBEST BİNGÖL 3
AYŞE SEMA YILMAZ DOKTOR BİTLİS 1
ŞÜKRÜ  ÇOBAN SERBEST BİTLİS 2
İSMAİL  YÜCESOY SERBEST BİTLİS 3
NAİM YILMAZ EMEKLİ  BOLU 1
İSMAİL HAKKI ERPAÇAL MAKİNE MÜHENDİSİ BOLU 2
ŞERAFETTİN YALÇIN EMEKLİ SİGORTACI BOLU 3
SIDIKA ÜMİT KABAŞ SERBEST BURDUR 1
ERGÜN YILDIRIM SERBEST BURDUR 2
YILMAZ ÖZAT EMEKLİ BURDUR 3
HÜLYA KARA ECZACI BURSA 1
SELAHATTİN ÇAKMAK İŞLETMECİ BURSA 2
HÜSNİYE PITIRLI EMEKLİ BURSA 3
MUSTAFA AYVAZOĞLU GIDA SEKTÖRÜ BURSA 4
NAİM UYAR TURİZMCİ BURSA 5
TAYFUN KIRGÖZ SERBEST BURSA 6
SELAHETTİN EKİNCİ EĞİTİMCİ BURSA 7
NERMİN ADAY YÖNETİCİ BURSA 8
HALİL ŞAHİNALP TEKSTİL BURSA 9
NAİLE ŞENYUVA SERBEST BURSA 10
ETHEM KOYUNCU YÖNETİCİ BURSA 11
MEHMET ÖLMEZ İŞÇİ BURSA 12
AHMET ÇELİK EMEKLİ BURSA 13
ÖZLEM ŞAHİN YÖNETİCİ BURSA 14
NİGAR AKMAN DİKİŞ ÖĞRETMENİ BURSA 15
ALİ ŞEKER MOBİLYACI BURSA 16
FAHRİ CESUR SERBEST BURSA 17
SİNAN GÜLGEÇ İŞÇİ BURSA 18
CELİL KAYA AVUKAT ÇANAKKALE 1
NAİL BABACAN AVUKAT ÇANAKKALE 2
METİN BOLAK ESNAF ÇANAKKALE 3
BEYTULLAH YAVAŞ EMEKLİ ÇANAKKALE 4
RIZA SERKAN BAYLAN İÇ MİMAR ÇANKIRI 1
TEKANT ÖZALP AVUKAT ÇANKIRI 2
ŞABAN SİYAKUŞ SERBEST ÇORUM 1
KADİR ÖZTÜRK EMEKLİ ÇORUM 2
SEVİM GİRGİN EV HANIMI ÇORUM 3
İSKENDER ÖNER SERBEST ÇORUM 4
MUZAFFER BABADAĞ DİŞ DOKTORU DENİZLİ 1
SEVİM YALÇINER YÜKSEK HEMŞİRE DENİZLİ 2
AZAM KEÇELİ ZİRAAT MÜHENDİSİ DENİZLİ 3
HULKİ İLHAN EMEKLİ DENİZLİ 4
ALİ BEZİRGAN MÜHENDİS DENİZLİ 5
HALİL DURUTÜRK TEKNİKER DENİZLİ 6
MEHMET GÖKKASAP EMEKLİ DENİZLİ 7
NAİM AYDOĞAN İŞ ADAMI DİYARBAKIR 1
ALİ ADNAN BARUT ESNAF DİYARBAKIR 2
VİCDAN ÖZSOY HALKLA İLİŞKİLER DİYARBAKIR 3
VELAT ARİ ÖĞRENCİ DİYARBAKIR 4
METİN KORKMAZ EMEKLİ DİYARBAKIR 5
SALAHATTİN SEVİNÇ SERBEST DİYARBAKIR 6
SEYİT ALİ CAN İŞLETMECİ DİYARBAKIR 7
MESUT KELEKCİO SERBEST DİYARBAKIR 8
SELÇUK DEVECİ SERBEST DİYARBAKIR 9
YÜKSEL ÖZLÜ SERBEST DİYARBAKIR 10
FUAT KARAPINAR SERBEST DİYARBAKIR 11
DOĞAN YAKAR TÜCCAR EDİRNE 1
MÜNİR AYDIN MALİ MÜŞAVİR EDİRNE 2
YENER İŞBİLİR TÜCCAR EDİRNE 3
MEHMET GÖKTÜRK GAZETECİ ELAZIĞ 1
GÜRKAN ÇOK MUHASEBECİ ELAZIĞ 2
MEHMET GÜNDÜZ SERBEST ELAZIĞ 3
TAYFUN KAHRAMAN SERBEST ELAZIĞ 4
HAKAN YAVUZ SERBEST ERZİNCAN 1
ŞEHRİ YILMAZ ESNAF ERZİNCAN 2
OSMAN TIRPAN BİYOLOG ERZURUM 1
NİLGÜN KOLSARICI EMEKLİ ERZURUM 2
UĞUR UÇAR İŞLETMECİ ERZURUM 3
MEHMET EMİN KIRATLI SERBEST ERZURUM 4
NACİYE AYSEL ÇETİN SERBEST ERZURUM 5
CEMAL KARATAŞ SERBEST ERZURUM 6
HASAN HÜSEYİN KAYA EMEKLİ ESKİŞEHİR 1
METİN EKER OTOMATİV ESKİŞEHİR 2
MUSTAFA KAYA EMEKLİ ÖĞRETMEN ESKİŞEHİR 3
ABDULLAH LEBLEBİCİ ÖĞRETMEN ESKİŞEHİR 4
ÖMER ACAR SERBEST ESKİŞEHİR 5
SEVAL GÖKKAYA EV HANIMI ESKİŞEHİR 6
ÖKKEŞ ERDAL CÖMERT SATIŞ PAZARLAMA GAZİANTEP 1
OMAY KARAATA MAKİNE MÜHENDİSİ GAZİANTEP 2
GÖKHAN BÜYÜK MAKİNE MÜHENDİSİ GAZİANTEP 3
AŞKIN KARADAYI SERBEST GAZİANTEP 4
UĞUR OĞAN DANIŞMAN GAZİANTEP 5
CEMAL DALDABAN SERBEST GAZİANTEP 6
SALİH KARATAŞ SERBEST GAZİANTEP 7
AHMET FARUK GÜZELBEY ESNAF GAZİANTEP 8
HASAN ANDIÇ TÜCCAR GAZİANTEP 9
MUSTAFA YENER TOPAĞRAF GAZİANTEP 10
HAKAN MUTLU  ÖZCAN ÇİFTÇİ GAZİANTEP 11
ÖMER FARUK YILDIRIM TEKNİKER GAZİANTEP 12
AHMET KARAKILIÇ İNŞAAT MÜHENDİSİ GİRESUN 1
CENGİZ AKTAŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ GİRESUN 2
OSMAN ÖZDEMİR SERBEST GİRESUN 3
YAŞAR ERDOĞAN SERBEST GİRESUN 4
ÖZKAN GÜL SERBEST GÜMÜŞHANE 1
EMEL CANLI SERBEST GÜMÜŞHANE 2
MÜCAHİT ÇALIK SERBEST HAKKARİ 1
CEMİL CAN SERBEST HAKKARİ 2
SAİT ÖZMÜŞ SERBEST HAKKARİ 3
RECEP ÇETİN EMEKLİ ASTSUBAY HATAY 1
HÜSEYİN DİNCER EMEKLİ MÜZE MÜDÜRÜ HATAY 2
İLMETTİN KÖYBAŞI ESNAF HATAY 3
ADİL ÇOLAK EMEKLİ HATAY 4
GÜNEŞ BALKAYA EV HANIMI HATAY 5
HASAN ATILGAN SERBEST HATAY 6
ALİ GÜLER İŞÇİ HATAY 7
ÖMER ŞEHNE EMEKLİ HATAY 8
RECEP KARAKUŞ EMLAK DANIŞMANI HATAY 9
ARİF DEDE EMEKLİ HATAY 10
ERCAN TURAN EMEKLİ ASTSUBAY ISPARTA 1
HASAN SAYGICI MÜHENDİS ISPARTA 2
DURMUŞ ALİ KARİP ESNAF ISPARTA 3
İLYAS KUMALAR SERBEST ISPARTA 4
NURİ EFE İŞ ADAMI MERSİN 1
SELAHATTİN İZGİ SERBEST MERSİN 2
DURMUŞ İŞİAÇIK VETERİNER HEKİM MERSİN 3
ÖMER GÜL EMEKLİ MERSİN 4
AŞIK ALİ YAVUZ SERBEST MERSİN 5
FATMA OKSAYOĞLU İŞLETMECİ MERSİN 6
AYSUN AYHAN SERBEST MERSİN 7
ABDURRAHMAN SEYİT SERBEST MERSİN 8
BEKTAŞ SACIHAN AVUKAT MERSİN 9
HATİCE LEMAN TURAN EMEKLİ MERSİN 10
AYDIN KESKİN MAKİNE MÜHENDİSİ MERSİN 11
MUSA KÜPELİ ESNAF İSTANBUL 1. BÖL 1
NİMET BULUT EMEKLİ İSTANBUL 1. BÖL 2
MUSTAFA KIRAN AVUKAT İSTANBUL 1. BÖL 3
ADNAN SANCAK SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 4
SELİM TANKUT ELEKTRONİK MÜHENDİSİ İSTANBUL 1. BÖL 5
SİNAN KESKİN YÖNETİCİ İSTANBUL 1. BÖL 6
GÜLŞAH BAŞBUĞ SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 7
FERMAN ERŞAHİN MAKİNE MÜHENDİSİ İSTANBUL 1. BÖL 8
HİKMET UYGUN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 9
VUSLAT BALKIŞ İÇ MİMAR İSTANBUL 1. BÖL 10
MUSTAFA GÜLER SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 11
HAMZA DOĞRUYOL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 12
YÜKSEL BAŞÇİL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 13
METİN ÇİMEN TURİZM İSTANBUL 1. BÖL 14
ENVER KARAKAŞ SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 15
GÜLTEN ALKAN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 16
UĞUR TAŞPINAR SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 17
MİNE ESENBOĞA SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 18
KIVANÇ BÜYÜKESEN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 19
ASLAN SAYIN İKTİSATÇI İSTANBUL 1. BÖL 20
HÜSEYİN AYVAZ EMEKLİ İSTANBUL 1. BÖL 21
AHMET DALDAL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 22
HABİB TOKMAKÇI SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 23
KADER ATAMAN SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 24
ENVER AKTAŞ PAZARLAMACI İSTANBUL 1. BÖL 25
MAHMUT KUŞKAYA SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 26
İSMAİL ERGÜL İŞ ADAMI İSTANBUL 1. BÖL 27
BUKET BAYSAL MÜHENDİS İSTANBUL 1. BÖL 28
TURGUT TUĞRUL TUNA SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 29
GÜLEN SULTAN YÜKSEL SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 30
MEHMET YILDIRIMKANLI SERBEST İSTANBUL 1. BÖL 31
DURSUN AKDEMİR DOKTOR İSTANBUL 2. BÖL. 1
TEMEL KARATAŞ SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 2
İSA ŞEKER İŞ ADAMI İSTANBUL 2. BÖL. 3
ÖZHAN AZMAN JEOLOJİ MÜHENDİSİ İSTANBUL 2. BÖL. 4
MÜGE BONCUKÇU TEKSTİL İSTANBUL 2. BÖL. 5
CAHİT KAYA SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 6
HÜSEYİN AKSOY EMEKLİ İSTANBUL 2. BÖL. 7
ALİ RIZA TUNAY SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 8
ZELİHA AKAR SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 9
COŞKUN CAN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 10
İSMAİL YAMAK SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 11
ADNAN ÖZTÜRK TORNA / TESFİYE İSTANBUL 2. BÖL. 12
DURMUŞ KARAÇUHA SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 13
HALİT PAŞALI EMEKLİ İSTANBUL 2. BÖL. 14
KAMİL DİKMEN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 15
SİNEM KILIÇ MUHASEBECİ İSTANBUL 2. BÖL. 16
MUSTAFA YAYLA SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 17
HAKAN ÖZTÜRK SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 18
MUSTAFA DENİZCİ SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 19
MURADİYE ÇALIŞKAN GAYRİMENKUL DANIŞMANI İSTANBUL 2. BÖL. 20
YUSUF AYDIN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 21
ALPARSLAN EYÜPOĞLU SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 22
SEYHAN BONCUKÇU SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 23
ERGUN ATABAY SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 24
HAKAN ALPER GÜLEĞLEN MÜHENDİS İSTANBUL 2. BÖL. 25
MUHARREM EVCİMAN SERBEST İSTANBUL 2. BÖL. 26
ETEM KAĞAN ÇELİK SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 1
CEMAL BACAKCI TÜCCAR İSTANBUL 3. BÖL. 2
NECMETTİN DÖNMEZ İNŞAAT MÜHENDİSİ İSTANBUL 3. BÖL. 3
ŞAHAP ERKESİM SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 4
GÜRKAN AKBABA YÖNETİCİ İSTANBUL 3. BÖL. 5
ŞULE AĞAÇAYAK ERSOY MALİ MÜŞAVİR İSTANBUL 3. BÖL. 6
MEHMET TURAN EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL. 7
ALİ SAVUT TÜCCAR İSTANBUL 3. BÖL. 8
ABUZER MUTLU TÜCCAR İSTANBUL 3. BÖL. 9
NİLGÜN TAYLAN SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 10
CANAN BEŞİRİK MUHASEBE İSTANBUL 3. BÖL. 11
SALİH ZEKİ YANAŞIK SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 12
İSMAİL BEKTAŞ SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 13
MESUT GARİBE SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 14
BAHAR ÇELİK SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 15
ORHAN KOÇ SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 16
MUSTAFA  ÖZEROĞLU SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 17
MELTEM KAYA İŞLETMECİ İSTANBUL 3. BÖL. 18
CEMAL YALANIZ TİCARET İSTANBUL 3. BÖL. 19
YÜKSEL BAŞALMAZ EMEKLİ İSTANBUL 3. BÖL. 20
ÖZLEM AZMAN MUHASEBE İSTANBUL 3. BÖL. 21
ALİ  AKAR MİMAR İSTANBUL 3. BÖL. 22
BURÇİN TAMER SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 23
NÜKHET ERDOĞMUŞ SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 24
KORAY ALPTEKİN SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 25
HATİCE BÜYÜKÇINGIL YÖNETİCİ İSTANBUL 3. BÖL. 26
İLKER ERGÜR SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 27
BÜLENT ÇOBAN İŞLETMECİ İSTANBUL 3. BÖL. 28
GÜLTEN ARIKAN EV HANIMI İSTANBUL 3. BÖL. 29
NERİMAN EYÜPOĞLU SERBEST İSTANBUL 3. BÖL. 30
HEDİYE KALKAN İŞLETMECİ İSTANBUL 3. BÖL. 31
OSMAN VAROL DRAMATURG İZMİR 1. 1
YUSUF BAHADIR KARAKULLUKCU İNŞAAT MÜHENDİSİ İZMİR 1. 2
HASAN ENET EMEKLİ İZMİR 1. 3
AHMET NEDİM TURBİL SERBEST İZMİR 1. 4
MUZAFFER YILMAZ SERBEST İZMİR 1. 5
HÜSEYİN KIZILTAŞ EMEKLİ İZMİR 1. 6
ATİLA YAMAN REKLAMCI İZMİR 1. 7
ALİ ŞENOL ESNAF İZMİR 1. 8
FATMA BÜYÜKYÖRÜK EV HANIMI İZMİR 1. 9
DİLEK BUYRUK SERBEST İZMİR 1. 10
OSMAN YILMAZ EMEKLİ İZMİR 1. 11
NURŞEN DURĞUT SERBEST İZMİR 1. 12
MEHMET GÜMÜŞ SERBEST İZMİR 1. 13
GÜLTEKİN UYSAL İŞ ADAMI İZMİR 2 1
MEHMET EMİN ERENER SERBEST İZMİR 2 2
OSMAN KOCATÜRK EMEKLİ İZMİR 2 3
ETHEM İZMİRLİ SERBEST İZMİR 2 4
İBRAHİM MUHSİN ERDEM SERBEST İZMİR 2 5
KADİR KARAGÜL EMLAK DANIŞMANI İZMİR 2 6
İSMET CAN ÇAM SERBEST İZMİR 2 7
HÜSEYİN EKENOĞLU EMEKLİ İZMİR 2 8
NURİ VATANSEVER EMEKLİ İZMİR 2 9
ALİ SOLAK EMEKLİ İZMİR 2 10
SÜLEYMAN KAMBUR SERBEST İZMİR 2 11
SERDAR ŞARMAN SERBEST İZMİR 2 12
MUSTAFA TAŞKIR SERBEST İZMİR 2 13
MEHMET CAN SOYDAN SERBEST KARS 1
TAMER ALTIN SERBEST KARS 2
ERKUT KUBAT ÇİFTÇİ KARS 3
MELİK KOÇ EMEKLİ BANKACI KASTAMONU 1
ORHAN SARI ZİRAAT MÜHENDİSİ KASTAMONU 2
ÖZKAN ERMİŞ EMEKLİ KASTAMONU 3
NECMİYE ÖZBAKKAL EV HANIMI KAYSERİ 1
BURHAN YİĞİT SERBEST KAYSERİ 2
MUAMMER ZENGİN SERBEST KAYSERİ 3
ÖMER DOĞAN EMEKLİ KAYSERİ 4
SERPİL GÜRKAN EV HANIMI KAYSERİ 5
GÖKHAN ÖZDİN MOBİLYACI KAYSERİ 6
MUSTAFA BARAN EMEKLİ KAYSERİ 7
CUMA AĞCAKAYA SERBEST KAYSERİ 8
METE ÖZTAŞ SERBEST KAYSERİ 9
ORHAN AKYILDIZ EMEKLİ ÖĞRETMEN KIRKLARELİ 1
SEZGİN ÇAKAN AVUKAT KIRKLARELİ 2
ALİ ÇEVİK SERBEST KIRKLARELİ 3
AKİF AKÖZBEK ESNAF KIRŞEHİR 1
İBRAHİM ALTUNTAŞ ESNAF KIRŞEHİR 2
MURAT AYDOĞDU SERBEST KOCAELİ 1
UĞUR SARAL YÖNETİCİ KOCAELİ 2
AYNUR KURT EV HANIMI KOCAELİ 3
SELDA ÇİFTÇİ İŞ KADINI KOCAELİ 4
BATTAL ULUZMAN ESNAF KOCAELİ 5
ERDEM AÇIKEL SERBEST KOCAELİ 6
ARZU AYKANAT GAZETECİ KOCAELİ 7
İDRİS NEBİ GÖNENÇ YÖNETİCİ KOCAELİ 8
AHMET CENGİZ SERBEST KOCAELİ 9
ASLAN ERARSLAN İŞÇİ KOCAELİ 10
AHMET ERMAN SERBEST KOCAELİ 11
MURAT SARIKAYA TURİZMCİ KONYA 1
YAŞAR CUMBUL EĞİTİMCİ KONYA 2
ŞABAN MENEN EMEKLİ EĞİTİMCİ KONYA 3
YAŞAR ÇALIŞKAN EĞİTİMCİ KONYA 4
FATİH YILDIRIM MAKİNE İMALAT KONYA 5
NERMİN VARLISENET EV HANIMI KONYA 6
CUMAALİ AKBUDAK SERBEST KONYA 7
AHMET BİLAL GÜRSEL MUHASEBECİ KONYA 8
MEHMET AKA EMEKLİ KONYA 9
MEHMET ALİ UYSAL ESNAF KONYA 10
LÜTFİ EROL SERBEST KONYA 11
YUSUF YILMAZ EMEKLİ KONYA 12
OSMAN ŞEN EMEKLİ KONYA 13
MEHMET TAŞPUNAR EMEKLİ KONYA 14
AHMET LEVENT EŞİYOK EMEKLİ SENDİKACI KÜTAHYA 1
HASAN ERDEMİR MALİ MÜŞAVİR KÜTAHYA 2
HALİL GÜN EMEKLİ KÜTAHYA 3
MEHMET SAB EMEKLİ KÜTAHYA 4
MEHMET SAİT ŞERAFETTİN ARPACI KİMYA MÜHENDİSİ MALATYA 1
SELAHATTİN ÇİMENYAYLA TEKNİSYEN MALATYA 2
ADİL OCAK EMEKLİ MALATYA 3
CAFER AVŞAR EMEKLİ MALATYA 4
MEHMET ZEKİ GÜLEÇ EMEKLİ MALATYA 5
HASAN SARIGÜL EMEKLİ MALATYA 6
NİHAT ONBAŞIOĞLU İNŞAAT MÜHENDİSİ MANİSA 1
İRFAN AKKOYUN ESNAF MANİSA 2
MEHMET KARA SERBEST MANİSA 3
SUAT ŞEN ÇİFTÇİ MANİSA 4
GÖKSEL AÇIKÇA SERBEST MANİSA 5
TUNCAY AKGÜN SERBEST MANİSA 6
SABİT KOCABAŞ EMEKLİ MANİSA 7
MİKAYİL OLĞAR SERBEST MANİSA 8
MUSTAFA DİKTAŞ EMEKLİ MANİSA 9
MEHTAP SIDDI EMİRMAHMUTOĞLU İŞ KADINI K. MARAŞ 1
FATMA BİCAN EMEKLİ K. MARAŞ 2
İSMAİL KİRİŞCİ EMEKLİ K. MARAŞ 3
CELAL BAĞCI EMEKLİ K. MARAŞ 4
MEHMET AYDIN İŞÇİ K. MARAŞ 5
MEHMET DİKEN İŞÇİ K. MARAŞ 6
HALİL SULAK EMEKLİ K. MARAŞ 7
YUSUF KÖMBECİ DİŞ TEKNİSYENİ K. MARAŞ 8
AYŞE GÜLÇİN KAVAK ÇOCUK GEL. UZMANI MARDİN 1
ÇİÇEK SÜRÜCÜGİL SERBEST MARDİN 2
ZEKİ USLU EMEKLİ MARDİN 3
ÖZDER KIYAK MALİ MÜŞAVİR MARDİN 4
ÜZEYİR BEKEM SERBEST MARDİN 5
YILDIRAY AKINCI ESNAF MARDİN 6
ZEKAİ ALPER MÜTEAHHİT MUĞLA 1
ATINÇ KOYLU İŞLETMECİ MUĞLA 2
SÜLEYMAN YILDIZ TURİZİMCİ MUĞLA 3
ANIL DANACI TURİZM MUĞLA 4
YÜKSEL TAŞ EMEKLİ MUĞLA 5
DURMUŞ ALTIN EMEKLİ MUĞLA 6
VEDAT NURETTİN ŞAN SERBEST MUŞ 1
SAİT POLAT SERBEST MUŞ 2
MUSTAFA MACİT SERBEST MUŞ 3
ALİ SEÇMEN ÇEVİK EMEKLİ ÖĞRETMEN NEVŞEHİR 1
RIZA SAKALLI EMEKLİ NEVŞEHİR 2
YAŞAR ÇİMEN SERBEST NEVŞEHİR 3
MÜNİR NAİR KAPANDI İNŞAAT MÜHENDİSİ NİĞDE 1
ALİ ACAR MALİ MÜŞAVİR NİĞDE 2
MUSTAFA ŞAFAK İŞÇİ NİĞDE 3
SİNAN GENÇ SERBEST ORDU 1
SEDAT KARACA SERBEST ORDU 2
MUSTAFA MURAT ÖZEL SERBEST ORDU 3
SEHER SÖZDİNLER İŞLETMECİ ORDU 4
LEVENT BOSTANCI SERBEST ORDU 5
HAMİT ÇELİK EMEKLİ RİZE 1
SELAHATTİN TÜYLÜ EMEKLİ RİZE 2
İSMAİL TOPUK ESNAF RİZE 3
BÜLENT AKÇA EĞİTİM İŞLETMECİSİ SAKARYA 1
CENGİZ KARABAŞ EĞİTİM İŞLETMECİSİ SAKARYA 2
BASRİ  BÖLÜKBAŞ EMEKLİ SAKARYA 3
NEBİYE GÜNER MALİYECİ SAKARYA 4
EROL EYÜPLER MALİ MÜŞAVİR SAKARYA 5
MUHAMMET UZEKMEK GIDA - MAKİNE  SAKARYA 6
HASAN BİLAL İŞ ADAMI SAKARYA 7
ERDEM DEMİRDAĞ SERBEST SAMSUN 1
ÇAĞDAŞ GÖKPINAR İKTİSATÇI SAMSUN 2
MUHAMMET GÜL EMLAK DANIŞMANI SAMSUN 3
MERAL ŞENOCAK SERBEST SAMSUN 4
ALİ ÖZTÜRK SERBEST SAMSUN 5
MÜRSEL SARAÇOĞLU SERBEST SAMSUN 6
MUSTAFA KEMAL KUMBASAR SERBEST SAMSUN 7
HALİL ÇİFTÇİ SERBEST SAMSUN 8
MEHMET AYDIN SERBEST SAMSUN 9
MURAT HÜDAVERDİGAR ÜÇOK EMEKLİ SİİRT 1
İSMAİL YÜKSEL SERBEST SİİRT 2
KAZIM BAŞKIRAN EMEKLİ SİİRT 3
MAHİR TOPCU MÜHENDİS SİNOP 1
NURGÜL ÜNAL TURİZMCİ SİNOP 2
GÜLSER VACİD SERBEST SİVAS 1
RECEP HARDAL AVUKAT SİVAS 2
ŞADAN RIFKI TURHAN İKTİSATÇI SİVAS 3
MUHARREM ÇİTKIRAN SERBEST SİVAS 4
ADNAN  SARIGÜL SERBEST SİVAS 5
NAZMİ GÜNER EMEKLİ TEKİRDAĞ 1
MUSTAFA ÖZEN ÇİFTÇİ TEKİRDAĞ 2
İRFAN ESENKAL SERBEST TEKİRDAĞ 3
FİRDES ŞİŞMANOĞLU SERBEST TEKİRDAĞ 4
HAYRETTİN TURLİN SERBEST TEKİRDAĞ 5
HÜSEYİN BİZER EMEKLİ TEKİRDAĞ 6
ALİ ENGİN EMEKLİ TOKAT 1
AHMET ÖZTÜRK EMEKLİ TOKAT 2
CİHAT ERDOĞ EĞİTİMCİ TOKAT 3
İLHAN TRAK EMEKLİ ÖĞRETMEN TOKAT 4
AKİF DEMİREL İŞLETMECİ TOKAT 5
HALİT BIYIKLI MAKİNE MÜHENDİSİ TRABZON 1
KEMAL İNAN TÜCCAR TRABZON 2
HASAN ALİMİSOĞLU EMEKLİ TRABZON 3
ŞENOL ÇOLAKOĞLU JEOFİZİK MÜHENDİASİ TRABZON 4
ALİ OSMAN KARABAYIR ELEKTRİK MÜHENDİSİ TRABZON 5
TURGAY ULUSOY PEYZAJ MİMARI TRABZON 6
KADRİ USLU ZİRAAT YÜK. MÜH. TUNCELİ 1
İSMAİL ÇAĞLI ESNAF TUNCELİ 2
ÖMER FARUK DAĞ İŞ ADAMI ŞANLIURFA 1
ORHAN ŞULUL İŞ ADAMI ŞANLIURFA 2
MEHMET CAN ÜÇLÜ EMEKLİ ŞANLIURFA 3
İSMAİL BUCAK SERBEST ŞANLIURFA 4
MUSTAFA DEMİRKAN SERBEST ŞANLIURFA 5
Ş.MÜSLÜM DERİCİ İŞ ADAMI ŞANLIURFA 6
SALİH AVŞAR EMLAK DANIŞMANI ŞANLIURFA 7
İBRAHİM HALİL DAŞKESEN TERZİ ŞANLIURFA 8
MİTAT BULUT SERBEST ŞANLIURFA 9
MEHMET SİNAN KAYA SERBEST ŞANLIURFA 10
CELAL KILIÇ ESNAF ŞANLIURFA 11
OSMAN ASLAN EMEKLİ ŞANLIURFA 12
İSMAİL TOPAL İNŞAAT MÜHENDİSİ UŞAK 1
ŞABAN ŞAHİN EMEKLİ ÖĞRETMEN UŞAK 2
HAYRİ DİKBAŞ MALİ MÜŞAVİR UŞAK 3
MUSTAFA ERHAN GÜMÜŞ İKTİSATÇI VAN 1
HAKAN KEDALİ SERBEST VAN 2
YAŞAR KARATAŞ ESNAF VAN 3
ALİ GÜRCAN ATLI SERBEST VAN 4
TÜRKER KOÇAK SERBEST VAN 5
İBRAHİM ER SERBEST VAN 6
KISMET ATUN SERBEST VAN 7
HALİT EKEN İŞÇİ VAN 8
YAŞAR BOZKURT EMEKLİ YOZGAT 1
ALİ ÜNSALAN EMEKLİ YOZGAT 2
AHMET GÖKKURT SERBEST YOZGAT 3
ÖMER SARGIN EMEKLİ YOZGAT 4
ÖNDER BOSTANCI MOBİLYACI ZONGULDAK 1
MENDERES UZUN ESNAF ZONGULDAK 2
HAMZA KARA AVUKAT ZONGULDAK 3
NURAY EREN SERBEST ZONGULDAK 4
METİN DEMİR İŞÇİ ZONGULDAK 5
FAYIK KOCAPINAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ AKSARAY 1
RAMAZAN OK DİŞ TEKNİSYENİ AKSARAY 2
SONER ÇETİN DİŞ TEKNİSYENİ AKSARAY 3
ÜMMET ÖKSÜZ EMEKLİ BÜROKRAT BAYBURT 1
YUSUF YILDIZ İNŞAAT TEKNİKERİ BAYBURT 2
LEYLA BERBER EV HANIMI KARAMAN 1
METEHAN YAMAN SERBEST KARAMAN 2
HAYATİ ÇİMEN ESNAF KIRIKKALE 1
YUNUS EMRE KARACA ESNAF KIRIKKALE 2
CEVDET ERCİYAS EMEKLİ KIRIKKALE 3
AHMET GÜNEŞ ESNAF BATMAN 1
MUZAFFER  TAŞAN SERBEST BATMAN 2
İLKER SOM SERBEST BATMAN 3
GÜLSÜM ÖZCAN MUHASEBECİ BATMAN 4
UFUK DİCLELİ SERBEST ŞIRNAK 1
AYNUR USLU EV HANIMI ŞIRNAK 2
KEMAL KARACA SERBEST ŞIRNAK 3
ŞERİF KAYA ŞOFÖR ŞIRNAK 4
GÜRHAN ERYOL EMEKLİ BARTIN 1
REŞAT HELVACI GAZETECİ BARTIN 2
METE GÜR SERBEST ARDAHAN 1
YUSUF KAÇMAZ SERBEST ARDAHAN 2
SEVENER DEMİRTEKİN SERBEST IĞDIR 1
DURDU SÖNMÜŞ SERBEST IĞDIR 2
HASAN HÜSEYİN ÜREKLİ SERBEST YALOVA 1
NURŞEN SEVREN EV HANIMI YALOVA 2
FİKRET ÇATMAKAŞ BANKACI KARABÜK 1
ÖMER TAŞKAZAN MÜHENDİS KARABÜK 2
CAFER KÖROĞLU ESNAF KİLİS 1
ALİ  ŞERBETÇİ SERBEST KİLİS 2
EMİN KOCAMAN ÇİFTÇİ OSMANİYE 1
MEHMET SAİD GAMLI EMLAK DANIŞMANI OSMANİYE 2
ALİ AKGÜNLER ESNAF OSMANİYE 3
ÖKKEŞ AÇICI SERBEST OSMANİYE 4
VAHİT ÖZYURT ESNAF DÜZCE 1
ÜMİT CEYLAN SERBEST DÜZCE 2
HALİL MERZİFONLUOĞLU İŞÇİ DÜZCE 3

 


Kaynak ( DP )

pendik escort kartal escort