Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, ikinci kez “En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” Ödülüne layık görüldü
True
Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl, ikinci kez “En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” Ödülüne layık görüldü
29 Şubat 2016 Pazartesi

(DP Basın Merkezi – 29 Şubat 2016) Bu yıl ikincisi düzenlenen “Isparta’nın Enleri” Halk Oylamasında birinci olanlar ödülleriyle buluştu. Demokrat Partili Belediye Başkanımız Ömer Şengöl, ikinci kez En Başarılı İlçe Belediye Başkanı Ödülüne layık görüldü.

 

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin katkılarıyla hazırlanan; Isparta’nın ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayan çeşitli kurum, kuruluş ve işletmelerin yarıştığı “Yılın En’leri Ödülleri” sahiplerini buldu.

 

26 Şubat Cuma akşamı Süleyman Demirel Üniversitesi Prof. Dr. Lütfi Çakmakçı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tören, Kanal32 Televizyonu tarafından da canlı olarak yayınlandı.

 

Ödül töreninde konuşan proje mimarı Mustafa Kahraman, bu proje ile şehrin adını ulusal alanda duyurmayı, rekabet ortamı oluşturmayı ve rekabetle birlikte kaliteyi artırmayı hedeflediklerini ifade etti.

 

Törende bir konuşma yapan SDÜ Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı, her alanda üniversite- şehir bütünleşmesini savunan SDÜ yönetimi olarak bu tür sosyal organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Isparta’nın maddi ve manevi gelişimine katkıda bulunan kurum ve kuruluşları tebrik etti.

 

Konuşmaların ardından, halk oylaması ile birinci olan kurum ve kuruluşlara ödülleri verilirken, Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl En başarılı İlçe Belediye Başkanı Ödülü’ne ikinci kez layık görüldü.  


Kaynak ( DP )