Denizli İl Başkanımız Aşkın Çelik, Belediye Başkan Aday Adaylarını açıkladı
False
Denizli İl Başkanımız Aşkın Çelik, Belediye Başkan Aday Adaylarını açıkladı
12 Ekim 2018 Cuma

(DP Basın Merkezi – 11 Ekim 2018) Denizli İl Başkanımız Aşkın Çelik, parti binasında yaptığı açıklamada, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylarını açıkladı.

 

Buna göre; Pamukkale'de Belediye Başkan Aday Adayları olarak Ziraat Mühendisi Azam Keçeli ve Mali Müşavir Mustafa Nak, Merkezefendi'de Aday Adayları Eski Sendika Başkanı Hulki İlhan ve Ayşe Tosun, Babadağ'da Aday Adayı Tekstilci Ali Gürcan, Atlı Honaz'da Emekli Asker Yılmaz Ballı olarak açıklandı.

 

Yaptığı konuşmada Demokrat Parti’nin Türkiye’nin en köklü partisi olduğunu ve Milliyetçi Muhafazakâr bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Çelik, “Yıllarca güzel ülkemizi yönettik. Dağına taşına Kırat’ın mührünü basarak yollar, barajlar, çeşitli hizmetler yaptık. Milletimizin tekrar teveccühünü kazanarak birçok noktada gösterdiğimiz bir birinden kıymetli, tecrübeli belediye başkan adaylarımızın ipi göğüsleyeceklerine ve bu seçimlerden başarılı çıkacağımıza inanıyoruz. 24 Haziran Genel Seçimlerinde yapılan Millet İttifakının yerel seçimlerde olup olmayacağı konusunda şu anda bir şey söyleyemem. Şayet İttifak olduğunda İttifakın gereği ne ise partimiz tarafından yapılacaktır. Herhangi bir ittifak olmaması durumunda Büyükşehir ve 19 ilçemizde adaylarımızı gösterip yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 


Kaynak ( DP )