Tire İlçe Başkanımız Hasan Sarp’tan yerel seçim açıklaması
False
Tire İlçe Başkanımız Hasan Sarp’tan yerel seçim açıklaması
17 Kasım 2018 Cumartesi

(DP Basın Merkezi – 15 Kasım 2018) Tire İlçe Başkanımız Hasan Sarp, yaptığı açıklamayla partili seçmenlerimize seslendi. Tire’nin demokratların kalesi olduğunu dile getiren Sarp, partinin ileri gelen bazı isimlerinin başka partilere aday arayarak akıl yorduklarını işaret etti ve duruma tepki gösterdi.

 

Sarp yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

“Tire Demokratların kalesidir. Başka partilere aday aramaya çalışanlar, başka partilere akıl yoranlar; birazcık ahde vefanız varsa gelin partinize güç verin, beraber aday çıkartalım.

 

 

Sevgili seçmenlerimiz, Demokrat Parti’nin ismi bilinçli bir şekilde birileri tarafından gündemden uzak tutulmaya çalışılıyor. Bu oyuna gelmeyin. Partimiz Türkiye’nin her köşesinde vardır, var olmaya da devam edecektir. Verdiğiniz oy asla boşa gitmeyecektir.

 

Bu misyon kadrolarından cumhurbaşkanları, başbakanlar, bakanlar, vekiller çıkartmıştır. Birbirinden değerli çok sayıda belediye başkanları çıkartmıştır. Bugün de güçlü ve hızla gençleşen kadrolarıyla yerel seçimlerde yönetimlere talibiz. Çıkar menfaat peşinde değilsen partine sahip çık.  Her Demokrat bu bilinçle partimize sahip çıkarsa yeniden güzel günleri hep birlikte yaşarız. Partimizin kapısı herkese açıktır.”

 


Kaynak ( DP )