Günkırı Belediye Başkanlığına aday adayı olarak ilk başvuru yapıldı
False
Günkırı Belediye Başkanlığına aday adayı olarak ilk başvuru yapıldı
17 Kasım 2018 Cumartesi

(DP Basın Merkezi – 15 Kasım 2018) Demokrat Parti'den Günkırı Belediye Başkanlığı için adaylığı açıklayan İrfan Senir, resmi başvurusunu Bitlis İl Başkanlığımıza yaptı.

 

31 Mart 2019'da yapılacak Yerel Seçimlerde Bitlis'in Güroymak ilçesine bağlı Günkırı Belediye Başkan adayı olduğunu açıklaya İrfan Senir, Belde için yapılacak hizmetlere talibim dedi.

 

Bitlis İl Başkanımız Selim Soyugüzel’e başvuru evrakını vererek resmi başvurusunu yapan İrfan Senir şu açıklamalarda bulundu:

 

“Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye seçimlerine katılabilmek için 13 Kasım’da Günkırı Beldesi Belediye Başkanı adayı olmak için rahmetli Adnan Menderes’in de partisi olan Demokrat Parti’den aday oldum. Allah’ın izniyle seçilip bana görev verilirse hizmete devam edeceğim. Belde halkının ihtiyacı olan ne varsa elimden geldikçe yerine getireceğim. Önceki dönemlerde eksik ve yarım kalan işleri ve hizmetleri tamamlayacağım. Hizmette ve paylaşımda adaleti esas alacağım. Ben bütün Günkırı Beldesinin adayıyım. 5 yıl Günkırı Beldesi Belediye Başkanlığına bütün Günkırı halkını ortak etmek üzere ben bu göreve talibim.”

 


Kaynak ( DP )