Bursa Nilüfer İlçe Kongremiz gerçekleştirildi
False
Bursa Nilüfer İlçe Kongremiz gerçekleştirildi
27 Kasım 2018 Salı

(DP Basın Merkezi – 27 Kasım 2018) Bursa Nilüfer İlçe Kongremiz gerçekleştirildi. Kongrede İlçe Başkanımız Mehmet Akgün güven tazeledi.

 

Divan Başkanlığını Bursa İl Başkanımız Çağrı Kaplan’ın yaptığı kongrede diğer divan üyeleri; İnegöl İlçe Başkanımız Murat Balakuş, Orhangazi İlçe Başkanımız Baki Bekar, Yıldırım İlçe Başkanımız İsmail Gültekin ve Osmangazi İlçe Başkanımız Ersin Aktaş olarak belirlendi.

 

“Genel Başkanımız Gültekin Uysal, kongre salonuna konferans yöntemi ile bağlandı”

 

İl Başkanımız Çağrı Kaplan'ın açılış konuşması sonrası, Genel Başkanımız Gültekin Uysal, salona konferans yöntemi ile bağlanarak bir konuşma yaptı.

 

Uysal yaptığı konuşmada; "1946'dan beri davamızdan 1 santim bile ayrılmayan siz değerli başkanlarımı ve üyelerimin fedakarlıklarını tekrar kutluyorum. Başvekili Adnan Menderes, Bakanları Hasan Polatkan, Fatin Rüştü Zorlu'yu şehit veren Demokrat Parti, Türkiye'nin gerçek partisidir.

 

 

Partimiz, geçmişte de önümüze çıkartılan tüm zorluklarına rağmen devleti yönetmiş, hiçbir iç ve dış tehdide boyun eğmemiştir. Dün bu memleketi nasıl yönettik isek bugün de aynı azim ve kararlılıkla yönetmeye talibiz. Bursa'da önemli işlere imza atacak, kalıcı hizmetler yapacak olan, belediyelerimiz için asil kadrolarınızla, nitelikli ve nicelikli adaylarınız ile bu inançla Bursa'da Kırat'ı şahlandıracaksınız. Hak kapımız herkese açıktır." dedi.

 

“Yönetim kurulu”

 

Nilüfer ilçe yönetim kurulu listesine Semih Karayel, Ali İlhan, Hüseyin Aydın, Nesrin Düşünceler, Erman Temel, Hasan Serçe, Hasan Taş, İsmail Argın, Ayvas Bayraktar, Hasan Bora, Selma Çelik, Mehmet Kabayel, Haşim Öz, Sevim Sarıbaş, Süleyman Havuz, Ali Kozlu, delegelerin oyunu alarak seçildi.

 

MKK Üyelerimiz Salim Kaplan ve Metin Engin'in de katıldığı kongrede, Akgün'ü ilçe başkanlarımız da yalnız bırakmadı.

 


Kaynak ( DP )