Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Kütahya Simav’da adaylarımızla bir araya geldi
False
Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Kütahya Simav’da adaylarımızla bir araya geldi
5 Şubat 2019 Salı

“Mahkum değilsin Türkiye’m, Demokrat Parti var”

 

(DP Basın Merkezi – 03 Şubat 2019) Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Kütahya Simav’da adaylarımızla bir araya geldi.

 

Kütahya İl Başkanımız Halil Gün, teşkilat mensuplarımız ve adaylarımızla bir araya gelerek bir konuşma yapan Genel Başkanımız Gültekin Uysal, şunları kaydetti:

 

 

Herkesin bambaşka hedeflerle ikbal arayışı içinde olduğu dönemlerde Türkiye’nin her toprağında sayısız hizmetleri olan bir parti olarak söz söyleme hakkımızın bir gereği olarak siyasette dik duruşumuzu, hizmet etme kabiliyetimizi bir kez daha ispat etmek adına ülkemizin tüm bölgelerinde aday belirleme çalışmalarımızı yürütüyoruz.

 

“Birbirine muhalefet edermiş gibi yapan partilerin

çok dar parantezlere hapsedilmiş hedefleri var”

 

Siyasetin alternatif maliyetinin çok yüksek olduğu bir dönem geçirdiğimizin farkındayız. Maalesef ülkemizde insanların siyasetten caydırıldığı, parti devletine dönüştürülmeye çalışıldığı, devletin bütçesiyle siyaset yapanlara karşı adil olmayan bir seçim yarışına dönüştürülmüş bir ortamda köklerimizden aldığımız cesaret ve inançla siyasi mücadelemizi sürdürüyoruz.

 

Çok derinden ilerleyen sorunları var milletimizin. Topyekun bir silkelenişe ihtiyacımız var. Birbirine muhalefet edermiş gibi yapan partilerin çok dar parantezlere hapsedilmiş hedefleri olduğunu görüyoruz. Türkiye’de yeniden siyaseti dengeleyecek, toplumu milli ve manevi temel ortak değerlerimizde birleştirecek irade olarak kendimizi görüyoruz. Kutuplaştırılmaya, ayrıştırılmaya, ötekileştirilmeye çalışılan milletimize diyoruz ki “Mahkum değilsin, Demokrat Parti var.”

 

 

 


Kaynak ( DP )