Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Balıkesir Gönen’de seçim bürosu açılışı yaptı
False
Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Balıkesir Gönen’de seçim bürosu açılışı yaptı
10 Şubat 2019 Pazar

“Demokrat Parti olarak millete gidiyoruz, millette güç arıyoruz”

(DP Basın Merkezi – 08 Şubat 2019) Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Balıkesir Gönen’de seçim bürosu açılışı yaptı.

 

Gönen’de seçim bürosu açılışı yapmak ve seçim çalışmalarında bulunmak üzere Balıkesir’e giden Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim bürosunu açtıktan sonra Gönenlilere hitapta bulundu.

 

Genel Başkanımız Uysal, konuşmasında şunları kaydetti:

 

“İşsizliğe, teröre, yoksulluğa, yolsuzluğa mahkum değilsiniz”

 

“Hayırlı bir Cuma gününde Gönen’de seçim büromuzun açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı uğurlu olsun.

 

 

Tarihimizde daha evvel görmediğimiz düzeyde meydan okumalarla karşı karşıya kaldığımız bir dönemde, Türkiye’nin yeniden derinden nefes alabilmesine imkan verebilmek adına 73 yıldır olduğu gibi bugün de Demokratlar olarak sizlerin hizmetindeyiz.

 

Tarihin yazgısını değiştirmiş bir büyük milletin evlatları olarak bizler bugün de mazlumların sesi olacak bir Türkiye hayali kuruyoruz. Kendi insanlarını doğduğu topraklarda doyurabilecek, gençlerini bu ülkede üretim dişlileri haline getirebilecek, üreten bir Türkiye hayali kuruyoruz.  Nimetlerini de külfetlerini de eşit bir şekilde paylaşan Türkiye hayali kuruyoruz. Korkusuzca yaşama hürriyetini azami düzeyde kullanabilen yepyeni bir Türkiye hayali kuruyoruz.

 

Bu iklim içinde kapalı kapılar ardında pazarlıklar etmedik. Bizler Demokrat Parti olarak tek başımıza  millete gidiyoruz, millette güç arıyoruz. Yeniden sözü de mührü de millete vermek adına; Türkiye’yi çözümsüzlüğe mahkum eden, kendi varlıklarını kaçınılmaz bir hal haline getirmek isteyenlere karşı ferahlatıcı bir unsur olmak istiyoruz.

 

Ve milletimize diyoruz ki; mahkum değilsin Türkiye’m Demokrat Parti var. Bu büyük gücü yeniden milletin önünde aydınlatıcı bir unsur olarak deniz feneri haline getirmek, yeniden bu ülkeyi refah ve mutluluk içinde yaşatabilmek adına milletimizin işsizliğe, teröre, yoksulluğa, yolsuzluğa mahkum olmadığını haykırıyoruz.

 


Kaynak ( DP )