Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Muğla’da medya mensuplarına açıklamalarda bulundu
False
Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Muğla’da medya mensuplarına açıklamalarda bulundu
16 Şubat 2019 Cumartesi

“Özlemlerimizden daha çok korkular üzerinden Türkiye’de siyaseti dizayn etmeye çalışanlara karşı; ne Türkiye’mizin, ne Muğla’mızın, ne de Bodrum’un mahkum olmadığını hep beraber ortaya koymak istiyoruz”

 

(DP Basın Merkezi – 14 Şubat 2019) Genel Başkanımız Gültekin Uysal, seçim çalışmaları için gittiği Muğla’da açıklamalarda bulundu. Dalaman seçim ofisi açılışı ve Ortaca seçim ofisi ve belediye başkanlığı ziyaretlerinde bulunan Genel Başkanımız Uysal, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile de bir araya geldi.

 

 

Bodrum Belediye Başkanı Kocadon ile basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmeden sonra medya mensuplarına açıklamalarda bulunan Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Türkiye'nin çok kritik seçim sürecinin içinde olduğunu söyleyerek şunları ifade etti:

 

“Milletimizin hasretini bitirmek istiyoruz”

 

 

“19 Şubat itibarıyla Muğla’nın özlemini giderecek gerekli açıklamaları hep beraber yapmayı ümit ediyoruz. Muğla’mızın her ilçesinde de adaylarımızla inşallah milletimizin huzurunda olacağız. Bu tavır ve anlayış içinde mücadele vermek için azami gayret gösteriyoruz. Muğla özel bir vilayet, Bodrum özel bir ilçemiz. Muğla, demokrasinin ve cumhuriyetin değerlerini sinesinde eritmiş, bunların manasını bilen önemli bir büyükşehrimiz.

 

 

Milletimizin hasretini bitirmek istiyoruz. Özlemlerimizden daha çok korkular üzerinden Türkiye’de siyaseti dizayn etmeye çalışanlara karşı ne Türkiye’mizin, ne Muğla’mızın, ne de Bodrum’un mahkum olmadığını hep beraber ortaya koymak istiyoruz.

 

 

Muğla’nın her noktasında izi olan insanlarla kucaklaşmak istiyoruz. Sayın Kocadon ile acıları da sevinçleri de beraber yaşadık. Bugün de böyle bir güzelliği beraber paylaştık. Ben milletimiz için hayırlı kararlar alacağımızı ümit ediyorum.  Salı günü itibarıyla, Muğla’da çok net şekilde gerekli açıklamaları milletimizle paylaşacağız.”

 


Kaynak ( DP )