Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Alanya’da partililerimizle bir araya geldi
False
Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Alanya’da partililerimizle bir araya geldi
27 Mart 2019 Çarşamba

“Doğru yolda olanların, görünmez orduları vardır. Dualarıyla vardır, destekleri ile vardır”

 

(DP Basın Merkezi – 24 Mart 2019) Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Alanya’da partililerimizle bir araya geldi.

 

Genel Başkanımızı Demirtaş girişinde yüzlerce araçlık konvoyla karşılayan Alanya Belediye Başkan Adayımız Alaattin Çakır ve İl Başkanımız Hasan Ali Kartal, Genel Başkanımızla birlikte önce Mahmutlar seçim ofisine sonrasında da Alanya seçim ofisine geçti.

 

 

Gece geç saatlerde Mahmutlar ve Alanya seçmeni ile bir araya gelen Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ı seçim ofislerinde coşkulu bir kalabalık karşıladı.

 

Belediye meclis üyesi adayları ile tek tek tanışan Uysal “Doğru yolda olanların, görünmez orduları vardır. Dualarıyla vardır, destekleri ile vardır. Bugün şartları itibariyle meydanlara çıkamayan, meydanlara çıkmaktan çekinen insanlarımız var. Biz de onların ızdıraplarını yüreğimizde hissedeceğiz. Tüm mazlumlarının ahını duyan yegane millet; Türk Milletidir” dedi.

 

 

“Hava şartlarına ve zamana aldırmadan bizleri karşılamaya geldiğiniz için ve bize destek verdiğiniz için teşekkür ederim” diyerek konuşmasına başlayan Uysal; “Toprağa, suya, havaya düşen cemreler gibi, Alanya’mızda tüm hanelerde gönüllere düşmenizi istiyorum. Mahmutlar’a bu kadar hizmeti yapan vizyonun, Alanya’ya daha fazlasını yapacağından hiç şüphemiz yoktur, sayın başkanımı sizlere emanet ediyorum” diye konuştu.

 

 

Mahmutlar seçim ofisinde otobüs üzerinden karşılama programına katılan vatandaşlara seslenen Çakır ise “Seçim arifesinde yaptığı sürpriz ziyaretle bizleri onurlandıran ve bize güç veren değerli Genel Başkanımıza şahsım ve Alanya adına teşekkür ederim. Alanya mahkum değil, Çakır var! Mahmutlar Mahallesi’nin öz evladı olarak Mahmutlar’dan güçlü destek istiyorum. Mahmutlar’a hizmet yaptık ve yine yaparız. Biz Mahmutlarımızı ve Alanya’mızı ebedi bir aşkla seviyoruz. Bizim işimiz, hizmet. Allah’ın izni ile sizin bize vereceğiniz destek ve yetki ile, tüm hizmetlerimizi tüm Alanya geneline yayarız. Biz Demokrat Parti olarak slogan partisi değiliz, biz geçmişi olan bir partiyiz, biz hizmet partisiyiz. Bizi Türk Milleti, hizmetimizle tanır. Hepimiz, bugünden sonra ev ev kapı kapı çalışacağız. Parayla, algıyla, baskıyla seçim alınamayacağını 31 martta herkes görecektir. Tecrübemizle, ehliyetimizle sorumluluk aldık. Takdir, yüce Alanya’mızındır.” dedi.

 


Kaynak ( DP )