Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Bursa Orhangazi’de seçim ofisini ziyaret etti
False
Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Bursa Orhangazi’de seçim ofisini ziyaret etti
27 Mart 2019 Çarşamba

“Referandumdan sonra ülkemiz de bir çıkmazın içine girdi”

(DP Basın Merkezi – 25 Mart 2019) Genel Başkanımız Gültekin Uysal, Bursa Orhangazi’de seçim ofisini ziyaret etti.

 

 

Seçim gezileri kapsamında dün Orhangazi’ye giden Genel Başkanımız Uysal, Orhangazi Belediye Başkan Adayımız Çetin Çoklar’ın Yalova Caddesi üzerindeki seçim bürosunuz ziyaret ederek bir konuşma yaptı.

 

 

Yaptığı konuşmada Orhangazililer’den Çoklar’a destek olmasını isteyen Genel Başkanımız Uysal, “Türkiye’de başkanlık sistemi için yapılan referandumda hayır için uğraş verdik. Referandum sonrasında ne oldu; işsizlik çift hanelere, enflasyon çift hanelere, faizler yukarıya dolar yukarıya çıktı. Ülkemiz de bir çıkmazın içine girdi.

 

 

Çetin Çoklar’la adaylığı sürecinde sürekli irtibat halinde olduk, ilk günden bu yana adayımızın arkasında durduk. Çetin Çoklar “Dünden güzel olacak yarınlar” sloganı ile Orhangazi’yi değiştirmeye yenilemeye aday. Tüm Orhangazililerin Çetin Çoklar’a sahip çıkmasını, ona destek olmasını bekliyorum” diye konuştu.

 

 

Genel Başkanımız Gültekin Uysal seçim bürosundaki konuşmasının ardından partililerimizle birlikte Cumhuriyet Alanı ve alandaki çay bahçesinde oturan vatandaşlarla sohbet etti, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, Narlıca ve Sölöz’de vatandaşlarımızla buluştu.

 


Kaynak ( DP )